Četvorosoban stan na prodaju, Telep, 300.000€, 96m²

300.000 €
3.125 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1394
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2020.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
PRODAJE SE kompletno namešten lux stan, građen građen najkvalitetnijim materijalima, PVC, tarket, roletne sa elekrtomotorima, etazno grejanje na gas, klimatizovan, izlaz na veliku terasu od 55m2 sa pogledom na Frušku goru. Uz stan ide i parking mesto u dvorištu. Uknjižen 1/1!
Cena je sa PDV-om!
"SAVETNIK NEKRETNINE", Reg. Posrednika 1394,
Našu ponudu možete pogledati na http://www.novisadnekretnine.rs!
Pozovite nas da se dogovorimo
064... (prikaži broj telefona)
, Vaš Savetnik za nekretnin