Četvorosoban stan na prodaju, Futoški put, 184.500€, 82m²

184.500 €
2.250 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- U izgradnji
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Opis oglasa
Agencijski ID: 116500, II/VI, u izgradnji. Na prodaju komforan četverosoban stan na Futoškom putu. Useljiv kraja 2026. Cena je sa PDV-om Telefon. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs