Dvoiposoban stan na prodaju, Jastrebačka, 113.300€, 52m²

113.300 €
2.179 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Potrebno renoviranje
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1631
- Parking u dvorištu zgrade
Opis oglasa
Prodaje se stan u Novom Sadu, Telep, Jastrebačka ulica, na mirnoj i tihoj lokaciji.
Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i funkcionalno je raspoređen. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, dve spavaće sobe i kupatila.
Ispred zgrade je obezbeđen parking, što dodatno doprinosi komforu svakodnevnog života.
Nekretnina se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji, pogodnoj za porodično stanovanje.
Stan zahteva određena ulaganja i renoviranje, što budućem kupcu ostavlja mogućnost da prostor uredi prema sopstvenim željama i potrebama.
U cenu je uračunata agencijska provizija u iznosu od 3%.
(MLM NEKRETNINE, Registar posrednika br. 1631)
tel. 064... (prikaži broj telefona)