Dvosoban stan na prodaju, Petefi Šandora, 84.000€, 35m²

84.000 €
2.400 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- U izgradnji
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Opis oglasa
Agencijski ID: 128919, I/, u izgradnji. Na prodaju manji dvosoban stan u izgradnji ulica Petefi Šandora. Useljiv kraj godine. Kvalitetna gradnja i pouzdan investitor. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs