Dvosoban stan na prodaju, Telep, 157.380€, 41m²

157.380 €
3.839 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 lift
Opis oglasa
Prodaje se stan u novogradnji na Telepu, u modernoj i kvalitetno građenoj zgradi. Stan odlikuje funkcionalan raspored prostorija, dosta prirodne svetlosti i kvalitetni materijali u gradnji, što pruža visok nivo komfora i prijatan ambijent za život. U cenu je uračunato i pripadajuće. garažno mestu u suterenu zgrade. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaj.
- Agencijska šifra: 565738
- Kontakt telefon: 064... (prikaži broj telefona)