Jednosoban stan na prodaju, Telep, 59.940€, 33m²

59.940 €
1.816 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Opis oglasa
Agencijski ID: 129114, PR/II. Prodaja - JUŽNI TELEP - SAMO U BEOCITY - 33 m2 1,0 - soban stan. Prizemlje, u izgradnji. Useljenje leto ove godine. Moze biti 2,0 - soban. Juzna strana. Pogled na Frusku goru. Podno grejanje. Parking 5000e. Knjiži se kao garaža. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs