Petosoban stan na prodaju, Koste Abraševića, 370.800€, 142m²

370.800 €
2.611 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1039
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Ponosno vam nudimo na prodaju Ekskluzivan stan u urbanoj vili.Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvlitetnijim materijalima i dodatno unapređen tehnološkim inovacijama -SMART HOME SISTEM.
Ovaj stan je idealan izbor za sve one koji traže savremeni dom sa visokim standardima i modernom načinu života...
Detalji stana:
Površina: 142 m 2 .
Jedan stan po spratu, pružajući maksimalnu privatnost i ekskluzivnost.
Debljina zida između dnevnog i spavaćeg dela je 25cm, kao i između
spavaće sobe i dečijih soba.
Korišćen je najkvalitetniji blok na tržištu Zorka Klima Blok, što
omogućava maksimalnu zvučnu i toplotnu izolaciju.
Za dodatnu zvučnu i termoizolciju između spratova korišćen je dupli
stirodur i termosilent 10mm pre košuljice.
Prostrani dnevni boravak s visokim plafonima od 3m i francuskim
prozorima i velikim portalima koji pružaju obilje prirodne svetlosti.
Glavna spavaća soba sa walk in garderoberom i zasebnim kupatilom.
Tri dečije spavaće sobe.
Visina sobnih vrata vanstandardnih dimenzija od 240-270cm.
Velika terasa kvadratnog oblika sa pogledom na okolinu.
Keramičke površine većih dimenzija su odabrane pažljivo iz asortimana
prestižnog italijanskog i španskog proizvođača.
Tarket po izboru, naš predlog je Tara concept.
Sanitarije Hansgrohe i Grohe.
Aluminijumska troslojna antracit stolarija sa 2 niskoemisiona (low E)