Trosoban stan na prodaju, Telep, 250.000€, 87m²

250.000 €
2.874 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - interfon, TV, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2115
- 1 parking mesto
Opis oglasa
Prodaje se nov, prostran stan površine 87 m² (terasa 30m2) koji se nalazi na prvom spratu moderne zgrade u Novom Sadu. Stan odlikuje funkcionalan raspored prostorija, puno prirodne svetlosti i izuzetno velika terasa koja pruža dodatni komfor i prostor za uživanje.
Stan je novogradnja, građen savremenim materijalima i kvalitetnom završnom opremom. Idealan je kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija.
Stan se prodaje sa komplet nameštajem i belom tehnikom.
Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaćih soba, kupatila, hodnika i velike terase-30m2 koja predstavlja poseban kvalitet ove nekretnine + parking mesto.
Nalazi se na dobroj lokaciji sa razvijenom infrastrukturom, u blizini prodavnica, škole, vrtića, gradskog prevoza i svih sadržaja potrebnih za udoban život.
Kontakt telefoni:
+38... (prikaži broj telefona)
(русскоговорящий агент) i
+38... (prikaži broj telefona)
.
ATTICO GROUP DOO je licencirana agencija za posredovanje u prometu nekretnina, upisana u Registar posrednika pod brojem 2115. Agencijska provizija za kupca iznosi 3% od ugovorene kupoprodajne cene.
Napomena za kolege: Agencija je otvorena za poslovnu saradnju sa svim licenciranim agencijama i posrednicima.