Trosoban stan na prodaju, Telep, 154.000€, 55m²

154.000 €
2.800 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2021.
- Kablovska
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1003334
JUŽNI TELEP, TROSOBAN STAN, 55m2
LEVEL PROPERTY agencija za nekretnine predstavlja prodaju odličnog trosobnog stana na Telepu.
Sastoji se od komfornog dnevnog boravka u sklopu kojeg se nalazi trpezarija kao i uvučena kuhinja sa prirodnom ventilacijom. Stan je dvostrano orijentisan i svetao, funkcionalnog rasporeda. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade novogradnje. Mogućnost kupovine nameštaja kao i garažnog parking mesta uz doplatu.
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.
AGENTSKI TIM za nekretnine LEVEL PROPERTY, mob: 066... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .