Jednosoban stan na prodaju, Maršala Birjuzova, 265.000€, 44m²

265.000 €
6.023 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1152
- 1 lift
Opis oglasa
U prilici smo da vam ponudimo stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice, Kalemegdana i Zelenog venca.
Površina stana je 44 m² (uknjiženo), mereno 46 m², plus terasa od 4 m². U dokumentaciji se vodi kao jednosoban stan, ali je lako adaptibilan u jednoiposoban.
Stan je potpuno renoviran najkvalitetnijim materijalima i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Dvorišno je orijentisan, izuzetno svetao, sa pogledom ka Beogradu na vodi i Ušću.
Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Prodaje se sa krupnijim nameštajem.
Nekretnina za svaku preporuku, kako za život tako i kao investicija na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu.
Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene.
Kontaktirajte nas za više informacija.