Trosoban stan na prodaju, Trg Kosturnica, 101.000€, 62m²

101.000 €
1.629 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Novo
- Prostorije: kupatilo, toalet, terase (2)
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1899
Opis oglasa
NEKRETNINE 96 prodaju nov neuseljavan trosoban stan ukupne površine 62m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade u blizini Kosturnice. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, toaleta, kupatila i dve terase. Funkcionalan moderan stan u kom se iz svih prostorija se izlazi na terasu.
Samo ka keš kupce!
Cena: 101.000 E
Kontakt telefon: 060... (prikaži broj telefona)
Viber, WhatsApp
Instagram: nekretnine96
Email: nekretnine96@gmail.com