Trosoban stan na prodaju, Ustanička, 265.600€, 83m²

265.600 €
3.200 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Ova moderna zgrada u izgradnji nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu – Ustanička ulica, svega 200 m od auto-puta i parka Šumice. U neposrednoj blizini su osnovna škola "Dositej Obradović", vrtić i Univerzitet Singidunum, kao i brojni sadržaji za svakodnevni život.
Stan površine 83,2 m² odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom bez suvišnih hodnika. Prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom čini srce stana, dok su spavaće sobe smeštene na dvorišnoj strani, pružajući mir i privatnost. Odvojeni toalet i kupatilo, dodatno doprinose praktičnosti. Idealno za porodičan život – savršen balans između komfora i iskorišćenosti prostora.
Izvrsna povezanost sa svim delovima grada
Mirno okruženje, idealno za porodičan život
Blizina škola, vrtića, univerziteta i parka
O zgradi:
Planirana useljivost: sredina 2026. godine
Investitor sa dugogodišnjim iskustvom i uspešno realizovanim projektima
Gradnja u skladu sa najvišim građevinskim standardima
Specifikacije i oprema:
• Centralno grejanje sa kalorimetrom
• Aluminijumska stolarija sa troslojnim niskoemisionim staklom punjenim argonom
• Prvoklasna španska keramika
• Walk-in tuš kabine
• Geberit ugradni vodokotlići
• Hrastov višeslojni parket