Troiposoban stan na prodaju, Veternička Rampa, 160.650€, 82m²

160.650 €
1.959 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, kanalizacija
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1386
- 1 parking mesto
- Kanalizacija
Opis oglasa
Novi Sad - Veternik
▪️ Prodaje se troiposoban stan površine 82 m² .
▪️ Uz stan se dobija i obeleženo parking mesto a moguća je kupovina još jednog parking mesta po ceni od 4.000 €.
▪️ Nalazi se na drugom spratu urbane vile sa samo četiri stambene jedinice.
▪️ Zgrada se gradi kvalitetnim materijalima, u stanovima je ugrađeno podno grejanje na toplotne pumpe, tarkett parket, geberit ugradni vodokotlići, španska keramika, staklena tuš kabina sa širokim podnim slivnikom, 10cm izolacije, 3cm termo-zvučna izolacija na podovima, šestokomorna PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna ulazna vrata, staklene ograde na terasama...
▪️ Sastoji se od ulaznog hodnika sa mestom za plakar i cipelarnik, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, tri spavaće sobe, toaleta i kupatila.
▪️ Rok završetka gradnje je jun 2026.
▪️ Cena stana je 160.650 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana. Kupci prve nekretnine imaju pravo na povrat PDV.
▪️ Moguća je kupovina i putem stambenog kredita sa učešćem od 50.000 € . Mi vam možemo pomoći pri odabiru najpovoljnijeg kredita i njegovoj brzoj realizaciji.
Za više informacija pozovite.
▪️ Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je isključivo uz potpisan Ugovor o posredovanju.