Jednoiposoban stan na prodaju, Veternik, 55.600€, 28m²

55.600 €
1.986 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1297
Opis oglasa
Veternik, 28m2, jednoiposoban stan, ulično orjentisan.
Odlična ponuda na izuzetnoj lokaciji u Veterniku!
U prodaji je praktičan 1.5 stan , idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi u mirnom delu Veternika, a u neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za svakodnevni život — prodavnice, prevoz, škole i vrtići.
Objekat je u izgradnji, a useljenje se planira za februar mesec (ključ u ruke) — uz mogućnost i ranijeg završetka radova!
Retkost u ponudi, odlična investicija i prilika koju ne treba propustiti!
Svaka preporuka je da se javite i rezervišete svoj stan na vreme.
Za sve dodatne informacije i dogovor oko gledanja, slobodno kontaktirajte agenciju.
KONTAKT: Jelena Šišović, br. licence 3166,
062... (prikaži broj telefona)
, (Jejl nekretnine, Novi Sad, Br. u registru: 1297), ŠIFRA oglasa: 60/2025