Jednoiposoban stan na prodaju, Veternik, 46.200€, 28m²
Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-1002428Oglas ažuriran: 26.04.2026.

46.200 €
1.650 € / m2
28 m²
1,5 sobe
Prizemlje/2 sprata
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Opremljenost: internet, interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- Godina izgradnje: 2026.
- Kablovska
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD ID OGLASA: 1002428
VETERNIK. JEDNOIPOSOBAN STAN 28 m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja odličnu priliku na atraktivnoj lokaciji, stan-garaža u izgradnji renomiranog investitora na 100 metara od glavnog puta.
Odličan kvalitet gradnje i opreme. Ulaz je iz zgrade, a imate i garanciju na ivedene radove. Grejanje je podno i plaća se po utrošku samo u sezoni.
Rok završetka April mesec. Za više informacija pozovite nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.
AGENTSKI TIM za nekretnine LEVEL PROPERTY, mob: 066... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .