Trosoban stan na prodaju, Kneza Višeslava, 269.000€, 69m²

269.000 €
3.899 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: klima
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 lift
Opis oglasa
Agencijski ID: 123162, V/VIII, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. U ponudi imamo svetao i moderno opremljen trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u mirnom i porodičnom delu Vidikovca. U neposrednoj blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za udoban život – škole, vrtići, marketi, restorani, kafići, pošta, banka, parkovi. Autobuska stajališta su na nekoliko minuta hoda, a šuma Košutnjak udaljena je svega 10 minuta peške. Lokacija je odlično povezana sa svim delovima grada. Stan se nalazi na 5. spratu (od ukupno 8) u zgradi sa liftom i video nadzorom. Ukupna površina je 69 m², a struktura stana je sledeća: Ulazni hodnik, Kupatilo, Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, Spavaća soba, Dečija soba, Velika terasa. Stan je izuzetno funkcionalan, osvetljen tokom celog dana i prodaje se kompletno namešten. Ugradjena je kvalitetna aluminijumska stolarija, sigurnosna ulazna vrata, kao i moderno opremljen enterijer. Postoji mogućnost iznajmljivanja ili kupovine garažnog mesta u podzemnoj garaži. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs