Trosoban stan na prodaju, Vidovdansko Naselje, 135.200€, 68m²

135.200 €
1.988 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 360
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se 3 soban stan u NOVOM SADU u blizini NAJLON PIJACE površine 68m2. Stan poseduje prelepu dvorišnu terasu. Izuzetno je funkcionalan i iskorišten. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak glavne saobračajnice Temerinska ulica. Odlično je povezan sa gradom. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana, Škola, vrtić, marketi, Dom zdravlja kao i ostali sadržaji. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.