Trosoban stan na prodaju, Slanački Put, 251.500€, 72m²
OBIĐI 3D TURU

251.500 €
3.493 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 977
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2026.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Sunnyville Premium, 72m2, 3.0, II sprat.
Stan u novogradnji, useljiv 01.06.2026 godine, zgrada s liftom.
Dnevni boravak boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinja s trpezarijom, terasa s pogledom na reku.
Mogućnost kupovine i garažnog mesta.
Više informacija na 060... (prikaži broj telefona) Marko ( br licence 748 )
Posrednička naknada 2%
Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije,izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, bezbedno vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa i papirologije
Agencijska provizija 2%