Jednosoban stan na prodaju, Miljana Miljanića, 135.000€, 48m²

135.000 €
2.813 € / m2
- Grejanje na gas
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1553
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U jednom od najtraženijih delova naselja Vojvode Vlahovića, smešten je UKNJIŽEN stan u mirnom i organizovanom okruženju koje pruža idealne uslove za porodičan život, ali i predstavlja odličnu investicionu priliku.
Lokacija je izuzetno praktična — u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, vrtići, škole, apoteke i svi ostali sadržaji neophodni za svakodnevni život, dostupni na svega nekoliko minuta hoda. Odlična povezanost gradskim linijama prevoza omogućava brz i jednostavan dolazak do svih delova grada, što ovu lokaciju čini dodatno atraktivnom i funkcionalnom.
Stan je opremljen grejanjem na gas, što obezbeđuje niske troškove režije i visok nivo energetske efikasnosti. Dodatne pogodnosti su lift i terasa, koji doprinose komforu i kvalitetu stanovanja. Spaja praktičnost, udobnost i odličnu lokaciju — idealan izbor za život ili investiciju.
Za sve dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju. Dobro nam došli!
(Agencijska provizija je 2%)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Jove Ilića46 min
- Banjička šuma47 min
- Park Šumice49 min

Obeležja kulture u blizini
- Rodna kuća vojvode Stepe Stepanovića9 min
- Stara mehana u Kumodražu10 min
- Kuća Flašar11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini