Jednosoban stan na prodaju, Vrdnik, 64.600€, 33m²

64.600 €
1.958 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2115
- 1 lift
Opis oglasa
Na prodaju garsonjera površine 33m² u Vrdniku, smešten u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život ili odmor van gradske gužve. Nalazi se na 3. spratu sa liftom.
Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase.
Opremljen je klimom, a zahvaljujući lokaciji pruža mir i privatnost, uz brzu i laku povezanost sa Novim Sadom – svega nekoliko minuta vožnje.
Stan je useljiv za mesec dana, što ga čini odličnom prilikom kako za stanovanje, tako i kao investiciju.
Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas.
Cena 64600 eura, u cenu je uključena agencijska provizija.
Kontakt telefoni:
+38... (prikaži broj telefona)
(русскоговорящий агент) i
+38... (prikaži broj telefona)
.
ATTICO GROUP DOO je licencirana agencija za posredovanje u prometu nekretnina, upisana u Registar posrednika pod brojem 2115. Agencijska provizija za kupca iznosi 3% od ugovorene kupoprodajne cene.
Napomena za kolege: Agencija je otvorena za poslovnu saradnju sa svim licenciranim agencijama i posrednicima.
Zvanični sajt: https://www.atticogroup.rs/
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini