Jednoiposoban stan na prodaju, Vukov Spomenik, 185.000€, 38m²

185.000 €
4.868 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1816
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1970.
- Zgrada poseduje: podrum, video nadzor
Opis oglasa
🌟🏡 Prodaja stana – Vukov spomenik, Zvezdara 🏡🌟
Tražite idealan stan na odličnoj lokaciji – za život ili sigurnu investiciju? 💡 Ovo je prilika koju ne treba propustiti!
Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 38 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Beograda – kod Vukovog spomenika, u opštini Zvezdara 📍.
Nalazi se u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi od prepoznatljive crvene fasadne cigle 🧱.
Stan je izvorno jednosoban, ali je pažljivo adaptiran u jednoiposoban, što mu daje dodatnu praktičnost i bolju iskorišćenost prostora 🔑. Dvostrano je orijentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti ☀️ i prijatnu atmosferu za boravak.
✨ Ključne prednosti:
- Prodaje se kompletno namešten 🛋️ – bez dodatnih ulaganja
- Ugrađena kvalitetna Bosch bela tehnika ⚙️
- Idealan kako za stanovanje, tako i za izdavanje 💰
- Uknjižen 1/1 – čisto vlasništvo 📄
📍 Lokacija:
U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji – Opština Zvezdara, gradski prevoz 🚌, prodavnice 🛒, škole 🎓, fakulteti i sve što je potrebno za udoban gradski život.
💼 Agencijska provizija: 2%
📞 Za više informacija i zakazivanje gledanja:
069... (prikaži broj telefona)