Jednoiposoban stan na prodaju, Save Kovačevića, 105.000€, 44m²

105.000 €
2.386 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo, ostava, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1838
- Javni parking u zoni, javni parking van zone
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Na prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda odmah kod Železničke stanice! Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Nova pvc stolarija i renovirano kupatilo! Stan je odlicno povezan sa svim delovima grada zbog autobuske stanice koja se nalazi odmah prekoputa stana, tako da he idealan kako za život, tako i za stanovanje. Nije poslednji sprat!
Uknjizen 1/1 bez tereta!
Agencijska provizija + 3% na navedenu cenu!
Broj u reg posrednika 1838
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Železnički park12 min
- Futoški park23 min
- Dunavski park23 min

Obeležja kulture u blizini
- Katolička plebanija5 min
- Spomenik Svetozaru Miletiću5 min
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Kosta Trifković)5 min
- Srednja škola (Tehnička škola Mileva Marić Ajnštajn)10 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zvončica)3 min
- Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)4 min

- Bolnica (Oftalmološka bolnica Eliksir)11 min
- Klinika (Poliklinika GOG)4 min
- Teretana (Personalni fitnes studio Fitline)7 min