Jednosoban stan na prodaju, Žitni Trg, 34.000€, 29m²
Žitni Trg, Gradske lokacije, Zrenjanin
Oglas ažuriran: 11.05.2026.

34.000 €
1.172 € / m2
29 m²
1 soba
Lepo sređen dvorišni stan na 3 min od centra
- Dvorišni stan
- Grejanje na struju
- Renovirano
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2023
Opis oglasa
Lepo sređen, renoviran jednosoban dvorišni stan, u mirnom delu, blizu centra, prodaja stana bez kredita, uknjižen
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...