Vojvode Stepe 2, Vojvode Stepe 2
Banjski Šor, Gradske lokacije, Loznica

od 79.750 €
1.447 € / m2
- Dostupno u ponudi8 od 35 jedinica
- Površina55-79m²
- Sobnost2-3 sobe
- Spratnost5 spratova
- GrejanjeCentralno
- KalorimetarDa
- Lift1 lift
- StolarijaPVC
- UknjiženostUknjiženo
- Godina izgradnje2027.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviParket
- Materijal gradnjeTermo blok
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Dvosoban stan na 5. Spratu
79.750 €
1.450 €/m²
- Površina:
- 55m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na 5. Spratu
86.820 €
1.447 €/m²
- Površina:
- 60m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na 4. Spratu
87.000 €
1.450 €/m²
- Površina:
- 60m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na 3. Spratu
91.350 €
1.450 €/m²
- Površina:
- 63m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na 5. Spratu
91.350 €
1.450 €/m²
- Površina:
- 63m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 5 od 8
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača Filipović invest gradnja DOO
Stambeno-poslovni objekat
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više