Park Vila Residence, Save Maškovića 2

od 272.828 €
3.408 € / m2
- Dostupno u ponudi11 od 359 jedinica
- Površina80.06-154.9m²
- Sobnost3-4 sobe
- Spratnost8 spratova
- GrejanjeCentralno
- KalorimetarDa
- Lift2 lifta
- StolarijaAluminijum
- UknjiženostU procesu
- Godina izgradnje2024.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviParket
- Materijal gradnjeGrađevinski blok
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Četvorosoban stan na 8. Spratu
386.393 €
3.878 €/m²
- Površina:
- 99.65m²
- Status:
- Na prodaju
Trosoban stan na 8. Spratu
413.148 €
3.816 €/m²
- Površina:
- 108.27m²
- Status:
- Na prodaju
Trosoban stan na 8. Spratu
413.576 €
3.839 €/m²
- Površina:
- 107.73m²
- Status:
- Na prodaju
Četvorosoban stan na 8. Spratu
462.188 €
3.922 €/m²
- Površina:
- 117.86m²
- Status:
- Na prodaju
Četvorosoban stan na 4. Spratu
564.968 €
3.810 €/m²
- Površina:
- 148.27m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 10 od 11
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača MADA REAL ESTATE DOO Beograd
Stanovi u novogradnji u najlepšem delu Voždovca. Saobraćajno odlično povezana lokacija. Privatno dvorište površine 1700kvm namenjeno samo stanarima. Video nadzor i čuvarska služba. Osmišljena kontrola pristupa svim delovima objekta pruža oazu za porodice. Kupovinom od investitora, kupci prve nekretnine imaju pravo na povrat PDV-a. U cenu stana ulazi i ostava koja se nalazi na istom spratu kao i stan. Postoji mogućnost kupovine parking mesta u podzemnoj garaži. Kontakt prodajnog tima: 064... (prikaži broj telefona)
Krediti OTP banke
Saznaj više