Bulevar Park, Bulevar Patrijarha Pavla
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

od 113.546 €
2.700 € / m2
- Dostupno u ponudi8 od 9 jedinica
- Površina41.44-221.24m²
- Sobnost1-4 sobe
- Spratnost3 sprata
- GrejanjeEtažno
- KalorimetarDa
- Lift1 lift
- StolarijaPVC
- UknjiženostU procesu
- Godina izgradnje2025.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviTarket
- Materijal gradnjeGrađevinski blok
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Dvosoban stan na 1. Spratu
141.603 €
2.740 €/m²
- Površina:
- 51.68m²
- Status:
- Na prodaju
Lokal na Prizemlju
311.256 €
2.700 €/m²
- Površina:
- 115.28m²
- Status:
- Na prodaju
Četvorosoban stan na 3. Spratu
606.198 €
2.740 €/m²
- Površina:
- 221.24m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 8 od 8
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača Maksima Nekretnine
Na izuzetnoj lokaciji, Bulevaru Patrijarha Pavla, predstavljamo jedinstvenu zgradu sa sopstvenim parkom! Građevinski materijali koji se koriste u izgradnji objekta su vrhunskog kvaliteta, što garantuje dugotrajnost i sigurnost. Svaki stan će biti opremljen modernim i stilizovanim elementima koji će zadovoljiti najzahtevnije ukuse. Prostrane sobe i dobro osmišljeni rasporedi prostora obezbeđuju prijatan boravak i maksimalno iskorišćenje svake kvadratne stope.
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više