Bulevar Park, Bulevar Patrijarha Pavla

od 113.546 €
2.700 € / m2
- Dostupno u ponudi8 od 9 jedinica
- Površina41.44-221.24m²
- Sobnost1-4 sobe
- Spratnost3 sprata
- GrejanjeEtažno
- KalorimetarDa
- Lift1 lift
- StolarijaPVC
- UknjiženostU procesu
- Godina izgradnje2025.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviTarket
- Materijal gradnjeGrađevinski blok
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Jednoiposoban stan na 2. Spratu
113.546 €
2.740 €/m²
- Površina:
- 41.44m²
- Status:
- Na prodaju
Jednoiposoban stan na 1. Spratu
116.861 €
2.740 €/m²
- Površina:
- 42.65m²
- Status:
- Na prodaju
Jednosoban stan na 2. Spratu
118.121 €
2.740 €/m²
- Površina:
- 43.11m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na 1. Spratu
136.233 €
2.740 €/m²
- Površina:
- 49.72m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na 2. Spratu
137.411 €
2.740 €/m²
- Površina:
- 50.15m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 5 od 8
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača Maksima Nekretnine
Na izuzetnoj lokaciji, Bulevaru Patrijarha Pavla, predstavljamo jedinstvenu zgradu sa sopstvenim parkom! Građevinski materijali koji se koriste u izgradnji objekta su vrhunskog kvaliteta, što garantuje dugotrajnost i sigurnost. Svaki stan će biti opremljen modernim i stilizovanim elementima koji će zadovoljiti najzahtevnije ukuse. Prostrane sobe i dobro osmišljeni rasporedi prostora obezbeđuju prijatan boravak i maksimalno iskorišćenje svake kvadratne stope.
Krediti OTP banke
Saznaj više