Novogradnja - Akva park, Radmila Đorđevića

od 52.094 €
1.444 € / m2
- Dostupno u ponudi10 od 31 jedinica
- Površina35.1-91.37m²
- Sobnost1.5-3,5 sobe
- Spratnost5 spratova
- GrejanjeEtažno
- KalorimetarNe
- Lift1 lift
- StolarijaPVC
- UknjiženostUknjiženo
- Godina izgradnje2025.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviParket
- Materijal gradnjeGrađevinski blok
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Jednoiposoban stan na Prizemlju
52.094 €
1.484 €/m²
- Površina:
- 35.1m²
- Status:
- Na prodaju
Jednoiposoban stan na 5. Spratu
68.310 €
1.485 €/m²
- Površina:
- 46m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na Prizemlju
75.400 €
1.450 €/m²
- Površina:
- 52m²
- Status:
- Na prodaju
Dvoiposoban stan na 4. Spratu
79.596 €
1.485 €/m²
- Površina:
- 53.6m²
- Status:
- Na prodaju
Dvoiposoban stan na 5. Spratu
79.596 €
1.485 €/m²
- Površina:
- 53.6m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 5 od 10
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača Heroldo Nekretnine
Stambeni projekat koji se gradi iz dve lamele, u blizini Akva parka i Roda marketa u Jagodini. Objekat će imati 5 spratova i povučen sprat.
Objekat se gradi u skladu sa visokim energetskim standardima; zidan termoblokom, pregrade između stanova zidane su SILKA blokom koji pruža odličan zvučni komfor, termoizolacija je debljine 12 cm, stolarija je od šestokomornih profila sa troslojnim staklom punjenim argonom i aluminijumskim zastorom.
Završna obrada je od keramičkih pločica prve klase ili parket. U svakom stanu će biti postavljen inverter klima uređaj. Zgrada se nalazi na samo 400 metara od Aqua Parka, pružajući vam pristup rekreaciji i zabavi u neposrednoj blizini.
Ne propustite priliku da rezervišete svoj novi dom u ovoj atraktivnoj lokaciji!
Rok završetka maj 2025. godine.
Za više info nazovite nas!
Krediti OTP banke
Saznaj više