4zida.rs, Nekretnine u pokretu
Prodaja
Izdavanje
Novogradnja
Cenovnik
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
Postavi oglas

STERIJINA - VIŠEPORODIČNI STAMBENI OBJEKAT

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida

od 84.131 €

1.870 € / m2

Dostupno u ponudi2 od 65 jedinica
Površina44.99-56.13m²
Sobnost1.5-2 sobe
Spratnost5 spratova
GrejanjeCentralno
KalorimetarDa
Lift1 lift
StolarijaPVC
UknjiženostNije uknjiženo
Godina izgradnje2026.
Prodaja parkingaDostupno
PodoviTarket
Materijal gradnjeGrađevinski blok
Energetski pasošIma

Ponuda projekta

Jednoiposoban stan na 5. Spratu

84.131 €

1.870 €/m²

Površina:
44.99
Status:
Na prodaju

Dvosoban stan na 5. Spratu

104.963 €

1.870 €/m²

Površina:
56.13
Status:
Na prodaju

Prikazano 2 od 2

Prikaži kompletnu ponudu oglašivača

O projektu oglašivača MD INŽENJERING SU D.O.O.

STERIJINA - VIŠEPORODIČNI STAMBENI OBJEKAT

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Reklama
Reklama