Kula Beograd, Nikolaja Kravcova 1a

od 626.888 €
8.321 € / m2
- Dostupno u ponudi16 od 220 jedinica
- Površina72.36-164.88m²
- Sobnost2-4 sobe
- Spratnost42 sprata
- GrejanjeEtažno
- KalorimetarDa
- Lift3+ lifta
- StolarijaAluminijum
- UknjiženostU procesu
- Godina izgradnje2023.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviParket
- Materijal gradnjeMonolit
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Trosoban stan na 19. Spratu
828.888 €
8.427 €/m²
- Površina:
- 98.36m²
- Status:
- Na prodaju
Trosoban stan na 18. Spratu
899.888 €
8.381 €/m²
- Površina:
- 107.37m²
- Status:
- Na prodaju
Trosoban stan na 18. Spratu
934.888 €
8.321 €/m²
- Površina:
- 112.35m²
- Status:
- Na prodaju
Trosoban stan na 19. Spratu
991.888 €
8.344 €/m²
- Površina:
- 118.87m²
- Status:
- Na prodaju
Trosoban stan na 14. Spratu
1.003.888 €
9.389 €/m²
- Površina:
- 106.92m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 10 od 16
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača Etagi com doo
Luksuz bez premca u najvišoj zgradi u regionu koja se proteže na 168 m visine sa izvanrednim pogledom na reku Savu i istorijski dragulj Beograda – Kalemegdansku tvrđavu. Odlikuje je izvrsni dizajn koji se oslikava u svakom detalju. Stanovi pružaju izuzetnu funkcionalnost i predstavljaju oazu mira za one koji veći deo dana provode u srpskoj prestonici. Pažljivo odabrana umetnička dela, teksture i materijali u celom objektu, inspirisani su rekom Savom i duhom Beograda.
Krediti OTP banke
Saznaj više