Višestambeni objekat - Kotorska, Kotorska 7
Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

od 385.000 €
1.302 € / m2
- Dostupno u ponudi1 od 40 jedinica
- Površina295.8-295.8m²
- Sobnost3,5 sobe
- Spratnost3 sprata
- GrejanjeEtažno
- KalorimetarDa
- Lift1 lift
- StolarijaPVC
- UknjiženostNije uknjiženo
- Godina izgradnje2025.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviPločice
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Troiposoban stan u Potkrovlju
385.000 €
1.302 €/m²
- Površina:
- 295.8m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 1 od 1
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača D-Dalton doo
Višestambeni objekat - Kotorska D-Dalton D.O.O.
Stambeni objekat, u mirnom delu grada, sa obezbeđenim parking mestima kao i garažnim.
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više