Kuća na prodaju, Alibegovac, 335.000€, 220m²

335.000 €
1.523 € / m2
- Površina: 220 m²
- Površina placa: 20a
- Grejanje na gas
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 475
- 1 parking mesto
- Objekat poseduje: Bazen za plivanje
Opis oglasa
Na prostranoj parceli površine 2004m2, na samo 10 min vožnje od centra N.Sada, na blagim padinama Fruške gore je smeštena kuća spratnosti Sut+Pr+PK sa izgrađenim bazenom u dvorištu. Parcela je u potpunosti ograđena i nalazi se u formiranoj ulici sa asfaltnim prilazom i kompletnom infrastrukturom (osim kanalizacije, postoji septička jama). U visokom polusuterenu je nedovršeni dvosoban stan-apartman sa pogledom ka bašti, sa posebnim ulazom.. Na visokom prizemlju je ulazno predsoblje, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom. U potrkovlju su dve velike spavaće sobe. Uknjižena nepokretnost, Grejanje etažno na gas. Uredna pravna dokumentacija. U ceni je sadržana i posrednička provizija. Broj u Reg.posrednika 2107.