Kuća na prodaju, Bagljaš, 140.000€, 288m²
Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin
Šifra oglasa: 4zida-1449Oglas ažuriran: 10.05.2026.

140.000 €
486 € / m2
288 m²
5 soba
- Površina: 288 m²
- Površina placa: 8.13a
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Namešteno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 446
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- Objekat poseduje: dvorište
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Kuća na Baglajšu P+1, na parceli površine 8,13ari.Sastoji se od pet soba, dva kupatila, kuhinje sa trpazarijom, velike letnje kuhinje i pomoćnih prostorija površine 169m2, koje su u službi ekonomskog dela dvorišta.Uknjižena.
Agencijska provizija 2%
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - Ilić NekretnineILIĆ NEKRETNINE

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...