Kuća na prodaju, Brastva jedinstva, 920.000€, 380m²
OBIĐI 3D TURU

920.000 €
2.421 € / m2
- Površina: 380 m²
- Etažno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- Objekat poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Agencijski ID: 90709, 50a, struja, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, vila. U prilici smo da vam ponudimo lux Kucu . Kuca ima 3 ulaz mogu biti dve ili tri zasebna stana dve garaže iko 50 m/2, dva bunara. Kamin podrum, ostave, ravan plac . Vredi pogledati. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs