Kuća na prodaju, Centar, 90.000€, 178m²
Centar, Gradske lokacije, Sombor
Šifra oglasa: 4zida-1079Oglas ažuriran: 20.05.2026.

90.000 €
506 € / m2
178 m²
KUĆA SA TRI LOKALA
- Površina: 178 m²
- Površina placa: 2a
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1963
Opis oglasa
Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu ulicu i veliki parking za 4 automobila.
U sklopu kuće su tri lokala koja izlaze na hodnik, jedna kancelarija, kuhinja, kupatilo, toalet. Iz kuće se izlazi na zatvorenu terasu, dvorište i šupu. Podrum, tavan.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...