Kuća na prodaju, Narcisa, 990.000€, 1020m²

990.000 €
971 € / m2
- Površina: 1020 m²
- Površina placa: 7.5a
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 298
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaja hotela na Zlatiboru, odlicna lokacija.
Sastoji se od 12 soba, 2 trosobna apartmana, recepcija, restoran, spa centar, teretana.
Parking obezbedjen.
Postoji mogucnost kupovine placa pored sa gradjevinskom dozvolom za dogradnju jos 900m2.
Uknjižen na prodavca (uknjižena površina 204m2) na 7,5 ari placa.
Agencijska provizija za kupca 2%.
Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.