2-etažna kuća na prodaju, Dvorište, 60.000€, 141m²

60.000 €
426 € / m2
- Domaćinstvo
- Etaž: 2
- Površina: 141 m²
- Površina placa: 540.26a
- Grejanje na čvrsto gorivo
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1090
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju domaćinstvo sa puno potencijala ukupne površine od čak 5.40.26.ha, a posebna pogodnost je rečica koja protiče kroz parcelu.
Seosko domaćinstvo se nalazi na oko 20km udaljenosti od Šapca prema planini Cer,u selu Dvorište,na asfaltnom putu.
OBJEKTI:
- Porodična kuća se nalazi na velikom placu površine od 2.80 ha,a od toga je ograđeno oko 20 ari. Površina kuće je 141 m2 i sastoji se iz dve spavaće sobe,velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika,kupatila i podrumskog prostora. Spoljašnim stepenicama se dolazi do potkrovlja kuće koje se može adaptirati u stambenu jedinicu.
- Pomoćna zgrada površine od 45m2
- Ekonomski objekat površine od 29m2.
Kuća je na asfaltnom putu sa uličnom rasvetom, uvedena je voda, struja, internet, telefon. Na parceli se nalazi odličan bunar sa pijaćom vodom.
Kuća kao i pomoćni objekti su legalizovani.
Kroz donji deo parcele koja je u vlasništvu prodavca prolazi rečica koja ima tok oko 100m. Reka ima veliki potencijal za zaliv ali takođe i za izgradnju ribnjaka.
Takođe,tu se nalaze i dve parcele površine od 1.40ha i 1.20ha i koje su pogodne za uzgajanje jagoda,voća i vinove loze.Ukupna površine obradivog zemljišta je 5.40.26 ha.
Uz sve to se prodaje i traktor sa mehanizacijom.
Nekretnina sa puno potencijala!