2-etažna kuća na prodaju, Dušana Popovića 70, 110.000€, 126m²
Gradske lokacije, Kraljevo
Oglas ažuriran: 19.05.2026.

110.000 €
873 € / m2
126 m²
5 soba
- Samostalna kuća
- Etaž: 2
- Površina: 126 m²
- Etažno grejanje
- Uknjiženo
- Hitna prodaja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 468
Opis oglasa
Kuca se nalazi u ulici Dušana Popovića br. 70 a u Kraljevu ..odmah preko puta nove hale sportova i tržnog centra Big. Kuća ima 126 m2 .. Stara kuca K5 i dozidana na nju 2 jednosobna stana u prizemlju i spoljnim stepenicama na spratu.Površina placa 3,43a
KUĆA SE MOZE KUPITI NA KREDIT ZA MLADE
Sve dodatne informacije na tel 060... (prikaži broj telefona)
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...