3-etažna kuća na prodaju, Gradske lokacije, 160.000€, 238m²

160.000 €
672 € / m2
- Samostalna kuća
- Etaž: 3
- Površina: 238 m²
- Površina placa: 6.67a
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatila (3+)
- Materijal gradnje: cigla
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2041
- Materijal gradnje: cigla
Opis oglasa
Prodaje se spratna kuća sa tri odvojena ulaza, površine 238 m², smeštena na placu od 6,67 ari. Kuća se sastoji od lokala, trosobnog stana i dvosobnog stana, čime nudi raznovrsne mogućnosti za stanovanje ili poslovanje. Opremljena parketima, etažnim grejanjem na gas, PVC stolarijom, izolacijom i tri kupatila, ova nekretnina pruža udobnost i funkcionalnost.
Kuća je uknjižena i prodaje se sa nameštajem, što omogućava brzo useljenje. Idealna je za one koji traže prostranu nekretninu sa više mogućnosti na jednom mestu.