1-etažna kuća na prodaju, Jazak, 46.350€, 46m²

46.350 €
1.008 € / m2
- Samostalna kuća
- Etaž: 1
- Površina: 46 m²
- Grejanje na čvrsto gorivo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Na prodaju mala kuća u mirnom i prirodom okruženom selu Jazak, idealna za sve koji žele beg od gradske gužve i uživanje u tišini i zelenilu. Ova nekretnina pruža toplinu doma i autentičan seoski ambijent, savršen za odmor, vikend boravak ili čak stalno stanovanje. Kuća odiše jednostavnošću i funkcionalnošću, a uz malo ulaganja može postati prava oaza mira po meri novog vlasnika. Okružena prirodom, čistim vazduhom i prelepim pejzažima Fruške gore, pruža savršen balans između privatnosti i povezanosti sa okolinom. Lokacija je izuzetna za ljubitelje prirode, šetnji i opuštanja, ali i kao investicija za izdavanje ili vikend turizam. Ako tražite mesto gde ćete napuniti baterije i pobeći od svakodnevnog stresa – ova kuća u Jasku je prava prilika. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.
KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM:
064... (prikaži broj telefona)
,
064... (prikaži broj telefona)
021... (prikaži broj telefona)