Kuća na prodaju, Kać, 287.900€, 438m²

287.900 €
657 € / m2
- Površina: 438 m²
- Površina placa: 9a
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 475
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- Kanalizacija
- Objekat poseduje: podrum
Opis oglasa
Klasična, građevinski odlično izgrađena porodična kuća sa dve potpuno odvojene trosobne stambene jedinice, sa posebnim strujnim brojilima. Mogućnost komfornog stanovanja za dve porodce. Kuća je u osnovi 120 m2, uknjižena po etažama (polusuteren 89m2, prizemlje 115m2, sprat 112m2), poslovni objekat površine 122m2, na parceli površine 885m2. U suterenu je više prostorija koje se koriste kao ostave i kotlarnica (3 vrste grejanja). Na visokom prizemlju i prvom spratu su dve identične stambene jedinice sa po dve prostrane spavaće sobe, kupatilom, toaletom, velikim dnevnim boravkom koji je povezan sa trpezarijom i terasom, te velikom odvojenom kuhinjom. U dvorištu je poslovni objekat (PR+1+tavan) u osnovi 5x25m2, sređen, sa sanitarnim čvorom. Kolski ulaz, dvorište sređeno, asfalt+zeleni deo u kome je bašta, voćnjak. Ulični front je 18m. , dužina 50m.. Uredna pravna dokumentacija. Brzo useljiva nekretnina . Broj u Reg.posrednika 2107.