Kuća na prodaju, Korman, 36.900€, 115m²
Korman, Okolne lokacije, Kragujevac
Šifra oglasa: 4zida-1183Oglas ažuriran: 10.05.2026.

36.900 €
321 € / m2
115 m²
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Površina: 115 m²
- Površina placa: 66a
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1285
Opis oglasa
Prodaje se imanje u Kormanu. Dve kuće površine 49m2+66m2 za kompletnu adaptaciju ili rušenje ,okućnica 5a , voćnjak 6,72a, njiva 28.38a i šuma 24.85a . Na terenu sve spojeno kao jedinstvena parcela od 66a. UKNJIŽENO! ASFALT DO KUĆE!
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - Taš nekretnineTaš nekretnine

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...