2-etažna kuća na prodaju, Mala Vaga, 140.000€, 180m²

140.000 €
778 € / m2
- Etaž: 2
- Površina: 180 m²
- Podno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 392
- Godina izgradnje: 2008.
- Objekat poseduje: lođa
Opis oglasa
Kuća se nalazi u naselju Mala Vaga - Šest topola,kvadrature 180 kvm, na 3,16 ari placa, grejanje na gas - podno. Sastoji se od prizemlja ( predsoblje, dva kupatila, tri sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom) - delom završeno, sprat ( predsoblje, kupatilo,dnevna soba sa kuhinjomi trpezarijom, spavaća soba i terasa) - sređeno, unutrašnja hidro izolacija. Legalizovano ( ozakonjenje objekta )
cena: 140.000 eura