2-etažna kuća na prodaju, Mala Vaga, 145.000€, 120m²

145.000 €
1.208 € / m2
- Samostalna kuća
- Etaž: 2
- Površina: 120 m²
- Površina placa: 2.5a
- Grejanje na gas
- Potrebno renoviranje
- Prostorije: kupatila (2), toaleti (2), terase (2)
- Opremljenost: Prazno - internet
- Pogled na: ulicu, dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1466
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 2 parking mesta, parking u dvorištu zgrade, javni parking u zoni
- Objekat poseduje: dvorište
- Kablovska
Opis oglasa
Prodaja kuće u centru grada - A zona
Osnovne informacije:
- Tip nekretnine: Kuća
- Površina kuće: 120 m² (dve etaže)
- Površina placa: 2,5 ari
- Lokacija: Centar grada, A zona
Detalji:
- Pomoćni objekat: Garaža od 23 m² smeštena u dvorištu
- Fasada: Urađena pre par godina, u odličnom stanju
- Stolarija: Delimično zamenjena spoljna stolarija
- Grejanje: Uveden gas
Opis:
Na prodaju je atraktivna kuća u srcu grada, smeštena u najpoželjnijoj A zoni. Kuća se prostire na dve etaže i ukupne je površine 120 m², što pruža dovoljno prostora za udoban porodični život. Plac od 2,5 ari je idealne veličine za gradske uslove, nudeći dovoljno prostora za dvorište i dodatne sadržaje.
U dvorištu se nalazi garaža površine 23 m², koja može poslužiti i kao pomoćni objekat. Fasada kuće je renovirana pre par godina, što dodatno doprinosi estetskom izgledu i energetskoj efikasnosti objekta. Delimična zamena spoljne stolarije pruža dodatnu toplinsku i zvučnu izolaciju.
Kuća je priključena na gas, što predstavlja veliku prednost u pogledu grejanja i smanjenja troškova. Lokacija ove nekretnine je zaista neprocenjiva – smeštena je u centru grada, što znači da su svi važni sadržaji, škole, vrtići, prodavnice, i kulturni objekti, na dohvat ruke.