1-etažna kuća na prodaju, Mala Vaga, 130.000€, 63m²
Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac
Šifra oglasa: 4zida-3240Oglas ažuriran: 06.05.2026.

130.000 €
2.063 € / m2
63 m²
3 sobe
Kuća na Maloj Vagi 63m2
- Etaž: 1
- Površina: 63 m²
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 230
Opis oglasa
Na prodaju kuća u naselju Mala Vaga
Kuća se nalazi u zajedničkom dvorištu, površine 15 ari.
Opis nekretnine:
- Struktura: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa.
- Kuća poseduje suteren površine 27m2.
- Centralno grejanje sa podstanicom u suterenu.
- Dve drvene garaže.
Postoji mogućnost nadgradnje kuće.
Detalji:
- Lokacija: Naselje Mala Vaga
- Površina dvorišta: 15 ari
- Struktura: dnevni boravak, kuhinja, 2 spavaće sobe, kupatilo, terasa
- Suteren: 27m2
- Grejanje: Centralno sa podstanicom u suterenu
- Garaže: 2 drvene garaže
- Nadogradnja: Moguća
Za više informacija ili zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas!
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...