3-etažna kuća na prodaju, Mala Vaga, 200.000€, 201m²

200.000 €
995 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Etaž: 3
- Površina: 201 m²
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 230
Opis oglasa
Prodaja impresivne kategorizovane vile sa uspešnim ugostiteljskim biznisom. Ova izuzetna vila trenutno ima ocenu 9,6 na Booking-u na osnovu 200 dosadašnjih recenzija, što je jasan pokazatelj visokog zadovoljstva gostiju. Raspoređena u tri etaže - suturen, prizemlje i 1. sprat, svaki apartman nudi privatnost sa sopstvenim kupatilom, klimom i TV uređajem. Zajednička kuhinja i salon za ručavanje pružaju udobnost gostima. Lokacija se karakteriše mirnim okruženjem koje gosti posebno cene. Vila poseduje PVC stolariju, garažu i ogroman privatni parking prostor. S ukupnom kvadraturom od 201m2 plus dodatnih 100m2 podruma na placu veličine 5 ari, ovo je izvanredna investiciona prilika koja se ne sme propustiti!