1-etažna kuća na prodaju, Mužlja, 57.000€, 129m²
Mužlja, Gradske lokacije, Zrenjanin
Šifra oglasa: 4zida-30801Oglas ažuriran: 16.05.2026.

57.000 €
442 € / m2
129 m²
- Etaž: 1
- Površina: 129 m²
- Površina placa: 3.6a
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 423
Opis oglasa
Mužlja - dvosobna kuća sa lokalom površine 129m2 sa sanitarnim čvorom u sklopu kuće (sam lokal je oko 25m2) na parceli površine 3,6 ara sa kolskim ulazom. Mešan materijal, demit fasada, trofazna struja, kanalizacija, šupa, jedan vlasnik. Nije moguća prodaja putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...