Kuća na prodaju, Novo Selo, 170.000€, 200m²

170.000 €
850 € / m2
- Površina: 200 m²
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatila (4)
- Opremljenost: klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 55
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju samostalna prizemna kuća ukupne površine 200 m², smeštena na placu od 636 m², organizovana kao četiri zasebne stambene celine: jedan dvosoban stan, jedan trosoban stan i dve garsonjere. Objekat je građen od mešanog materijala, sa demit fasadom i PVC stolarijom. Podne obloge čine laminat i keramičke pločice. Grejanje je rešeno putem toplotne pumpe sa radijatorima (električno grejanje preko toplotne pumpe), što pruža efikasnost i komfor tokom cele godine.Kuća je priključena na gradsku vodu i gradsku kanalizaciju, poseduje telefonski priključak, a u dvorištu se nalazi i pomoćni objekat. Nekretnina pruža odličnu organizaciju prostora i mogućnost višeporodičnog stanovanja, kao i potencijal za izdavanje zasebnih stambenih jedinica. Ev. Br. 5726