Kuća na prodaju, Peščara, 75.000€, 90m²

75.000 €
833 € / m2
- Površina: 90 m²
- Površina placa: 3.61a
- Grejanje na kaljevu peć
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 235
- 1 garažno mesto
- Godina izgradnje: 1972.
- Objekat poseduje: dvorište, tavan
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U mirnoj ulici , prodaje se trosobna porodična kuća građena od čvrstog materijala. Pored glavnog objekta postoji pomoćni objekat , jednosoban stan sa posebnim ulazom. Gradska voda , kanalizacija , trofazna struja , garaža , ograđeno dvorište , blizu obdaništa , škole , autobuske stanice i tržnog centra. Nekretnina je prazna i odmah je useljiva . Stambeni objekat je legalizovan , pomoćni objekat je predat za upis po novom zakonu. Nema tereta .