Kuća na prodaju, Petrovaradin, 450.000€, 272m²

450.000 €
1.654 € / m2
- Površina: 272 m²
- Površina placa: 4.72a
- Grejanje na gas
- Prostorije: kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2130
- 1 parking mesto
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2013.
- Objekat poseduje: podrum, video nadzor
Opis oglasa
Prodaja porodične vile – Petrovaradin, Novi Sad
Na prodaju prelepa porodična vila u Petrovaradin, udaljena svega 3 km od Novi Sad. Nekretnina novije gradnje, izuzetno održavana, idealna za porodičan život u mirnom okruženju, uz blizinu svih važnih sadržaja – osnovne škole, ambulante, marketa, vrtića i restorana.
Nekretnina je uknjižena na ime vlasnika, bez tereta..
Struktura kuće:
Kuća je funkcionalno organizovana na tri nivoa:
Suteren:
Kotlarnica i ostava
Jednosoban stan sa izlazom na terasu i dvorište
Vinski podrum
Prizemlje:
Prostran i svetao dnevni boravak sa izlazom na terasu (dvorišno orijentisanu)
Dvorište:
Lepo uređeno, hortikulturno sređeno dvorište
Prostor za odmor i uživanje
Zidani roštilj
Predviđen prostor za bazen
Ova nekretnina pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i mirnog porodičnog života, na svega nekoliko minuta od grada.
Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte licenciranog agenta..